جستجو

هیراد
هیراد فرجی
۱ آبان ۱۳۹۶

خانه درسا را حتما ببینید!

هیراد فرجی داور، یکی از بلاگرهای خریدتایمی است، او ۲۴ سال سن دارد و جزو علاقه‌مندان صنعت چرم و  دکوراسیون داخلی است. هیراد چند روز پیش به خانه درسا واقع در خیابان شریعتی مراجعه کرد و گزارشی خواندنی و جذاب برای شما دوستان خریدتایمی تهیه کرده، شما را به خواندن این گزارش دعوت می‌کنیم :

 

به نظر من، تغییر تو محیط زندگی، انگیزه و روحیه رو برای کارهای روزمره بیشتر می کنه. برای آدم هایی شبیه من که علاقه ی خاصی به چرم دارن و دنبال تغییر دکوراسیون خونه و محل کارشون هستن، خانه درسا انتخاب خوبیه.

یکی از دغدغه های همیشگی بیرون رفتن، جای پارک ماشینه که خانه درسا فکر اینجاش رو هم کرده. تو شلوغی خیابون شریعتی، با خیال راحت و بی دغدغه ماشین رو توی پارکینگ میزاری و وارد فروشگاه سه طبقه ی خانه درسا میشی.

مبلمان چرم، سرویس ناهار خوری، اکسسوری های جذاب، فرش و وسایل روشنایی، فضای جذابی رو از اونجا ساختن که از دیدن اش خسته نمیشی.

پرسنل مودب و خوش برخورد، با حوصله به هر سوالی که داشته باشی جواب میدن.

خانه درسا حتی امکان تغییر تو جزییاتی که هر کس بنا به نیاز و سلیقه اش لازم داره رو هم محیا کرده.

خانه درسا یک سری محصول هم داره که به صورت limited تولید میشه و خواسته ی گروهی از افراد که دنبال این گزینه هستن رو هم در نظر می گیره.

بخش جالب دیگه ای که اونجا به چشم میاد، دستبند های تاج درساست که ترکیبی ازطلاهای طراحی شده با چرم های با کیفیته که قبل ورودی کافه درسا در طبقه ی سوم دیده میشه.

برای رفع خستگی، گپ و گفت های دوستانه، خوردن یه میان وعده ی غذایی یا قهوه، محیط باز کافه درسا فضای دلچسبیه که موسیقی و پرسنل اش تو دلچسب تر کردن اون فضا، نقش بزرگی دارن.

حتماً سری به خانه درسا بزنید.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.