جستجو

۲۲ آذر ۱۳۹۶

یلدای شگفت‌انگیز دیجی‌کالا

یلدای شگفت‌انگیز دیجی‌کالا به‌زودی به مدت ۳ روز (از ۲۹ آذر تا ۱ دی) برگزار می‌شود. در این فروش ویژه‌ی ایرانی، کلی کالای شگفت‌انگیز با قیمت‌های باورنکردنی در انتظار خریداران است. اما در یلدای شگفت‌انگیز چه خبر خواهد بود؟  با دانستن این نکات، هیچ‌‌ کالای خوبی از زیر دست‌تان در نمی‌رود. در ادامه با هم این موارد را مرور می‌کنیم.

پیش از هر چیز  یک بار دیگر تکرار می‌کنیم: یلدای شگفت‌انگیز از اولین دقایق بامداد ۲۹ آذر شروع می‌شود و به مدت سه روز با تخفیف‌ها و پیشنهادهای باورنکردنی ادامه پیدا می‌کند. اما این تخفیف‌ها و پیشنهادها را تحت چه عناوینی و کجاها باید پیدا کنید؟

۱) کالاهای استثنایی

amazing

بعضی کالاها در سه روز یلدای شگفت‌انگیز، قیمت‌های باورنکردنی خواهند داشت که با موجودی و مدت‌زمان محدود ارایه می‌شوند. پس برای خرید آن‌ها چشم از دیجی‌کالا برندارید.

۲) یاقوت یلدا

yaghut

جایی که در آن می‌توانید لحظه‌به‌لحظه از کالاهای استثنایی باخبر شوید و هیچ فرصتی را برای خرید از دست ندهید.

۳) جادوی یلدا

magic

با هر کلیک روی انار جادویی یلدا، ۴ کالای جدید ظاهر می‌شود که تخفیف‌های جذابی دارند.

۴) میان‌برها

shortcut

این مجموعه به یک گروه خاص کالایی لینک می‌شود و تخفیف‌های خوبی دارند. این شورت‌کات‌ها روزانه تغییر می‌کنند.

۵) کالاهای شگفت‌انگیز

special

شگفت‌انگیزها، کالاهایی هستند که از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب در گروه‌های ده‌تایی با تخفیف‌های منحصربه‌فرد هر دو ساعت یک‌بار به‌روز می‌شوند. همچنین یک کالای شگفت‌انگیز، مخصوص کاربران اپلیکیشن وجود خواهد داشت که دسترسی به آن فقط از طریق اپلیکیشن امکان‌پذیر است.

این یلدا با جوایز ویژه دیجی کالا خاطره انگیز تر از همیشه خواهد شد، با شروع یلدا, با هر کلیک شانس خود را در انار جادو امتحان کنید، هر روز, یک نفر, یک اتومبیل و یک نفر سفر به فرانسه و بلژیک با همراه و همچنین در ازای هر خرید یک هدیه دریافت خواهید کرد.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.