جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۹ آبان ۱۳۹۶

+NIKE ابتکار فوق العاده ی NIKE در حوزه سلامت و ورزش

+NIKE – خریدتایم

برند نایکی، یک برند مشهور ورزشی بوده که اسپانسر چهره‌های مشهور ورزشی این روز‌های دنیا نظیر: کریستیانو رونالدو، نیمار، رافائل نادال، لبرون جیمز و… است.

نایکی اکثر تبلیغات خود را بوسیله‌ی این ستاره‌ها در معرض تماشا برای کل جهان قرار می‌دهد.

همه‌گیر شدن نایکی در میان مردم این برند را ملزم کرد که بهترین امکانات را در محصولات خود برای مشتریان فراهم آورد و موجب جلب رضایت کامل مشتریان گردد.

از این رو نایکی فعالیت خود را تخصصی‌تر کرد تا بتواند پاسخ‌گوی نیازهای خاص مشتریانش باشد.

این‌جا بود که +NIKE متولد شد و شاخه ی تخصصی نایکی شکل گرفت.

+NIKE برای مشتریانش دو اپلیکیشن فراهم کرده است تا ورزش تا طبق اصول پیشرفته ی تکنولوژی پیش ببریم و تلاش بیهوده‌ای صورت نگیرد.

این دو اپلیکیشن عبارتند از: NTC-NRC.

(NRC(NIKE + Run Club APP: نایکی این اپلیکیشن را برای افرادی که خواهان پیاده‌روی و دویدن با اصول هستند تهیه کرده است، تا مشتریانش را برای داشتن اندامی با تناسب یاری کرده باشد.

این اپلیکیشن حتی برای افرادی که در دوره رژیم به سر می‌برند می‌تواند موثر واقع گردد.

چراکه رزومه‌ای از فعالیت های بدنی فرد را در نهایت هر دوره رژیم در اختیار او قرار می‌دهد و کمک می‌کند که در رژیم خود تخصصی تر عمل کند.

(NTC(NIKE + Training Club APP: این اپلیکیشن مربی شخصی نهایی شما با ۱۰۰ + تمرین جدید، دستورالعمل‌های روشن در هر حرکت و برنامه ای برای به دست آوردن تناسب اندام شما بهتر از همیشه است.

نایکی این اپلیکیشن را به افرادی که علاقه‌ی زیادی به WORKOUT به صورت حرفه‌ای دارند، توصیه می‌کند تا تمرینات خود را زیر نظر یک مربی همیشه همراه انجام داده و از تناسب اندامشان لذت ببرند.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.