جستجو

۲۸ شهریور ۱۳۹۶

کافه لایم پر از زیبایی و آرامش

سینا دوست خریدتایمی و بلاگر ما یکی از طرفداران رفتن به رستوران، فست فود و کافی شاپ‌های تازه تاسیس  و یا مشهور است، کافه لایم جدید ترین شعبه خود را در میدان هروی بازگشایی کرده است این بار سینا به کافه لایم شعبه هروی رفته تا تجربه خود را با ما درمیان بگذارد.

 

کافه لایم محیطی وسیع و دلباز در عین حال مدرن و جذاب را برای کافه نشینان جوان و به روز فراهم می‌آورد، که به دنبال یافتن فضایی برای هم صحبتی با دوستان خود هستند. استفاده از المان‌های صنعتی که این روزها تمامی اطرافمان را احاطه کرده اند به عنوان عنصر اصلی برای ایجاد فضای دوستانه حالتی غریب اما جالب را به کافه لایم بخشیده که همواره حس کنجکاوی مخاطبش را بر می‌انگیزد و او را از تمامی فضاهای خسته کننده‌ی روزانه‌اش جدا می‌سازد.

در هنگام ورود به مجموعه هدیش در سمت راست کافه لایم را می‌بینید که با دکوری متفاوت نسبت به کافه های دیگر شمارا جذب میکند.

زمانی که شما از پله ها بالا می‌روید بر خلاف اکثر کافه‌ها سقف بلند این کافه چشم شما را به خود خیره می‌کند محیطی باز برعکس اکثر کافه هایی‌که به صورت دخمه و سقف کوتاه هستند! اینجا کاملا اکسیژن  و نور وجود دارد و بسیار دلباز است.

در کافه یک موتور BMW قدیمی را می‌بینید که به خصوص برای آقایان دیدن موتور بسیار هیجان انگیز است. هنگام نشستن چشم شما به مبلمانی که با طرح کاناپه چرخدار است برمیخورد که بسیار جدید و جالب به نظر می‌رسد.

 

کافه دارای دید بیرونی است که از پشت پنجرها به صورت کاملا واضح قابل مشاهده است. منو این کافه و نوشیدنی های آن تقریبا متفاوت با کافه های دیگر تهران است. حتما سالاد سزار این کافه و پای سیب رو یکبار امتحان کنید!

پرسنل این کافه مرتبا به شما سر میزنند تا نیاز شما جویا شوند. راستی تا یادم نرفته بگویم یک پنکه که پرهای آن با لامپ است از جلوه های دیگر این کافه می‌توان نام برد. در کل کافه لایم جزو کافه های بسیار خوب تهران است و من شخصا احساس آرامش و حس خوبی از رفتن به کافه لایم پیدا کردم….

با تشکر از وقتی که گذاشتید …..

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.

ترانه
۳ آبان ۱۳۹۶

سلام . من توی یکی از روزای خیلی خوب پاییز به این کافه رفتم . بسیار محیط دلپذیر و آرامش بخشی داره . منوی خوبی داشت که هر نوع هوس و سلیقه ای رو راضی میکرد . میتونه یه انتخاب خوب برای پاتوق همیشگی باشه