جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۲۴ دی ۱۳۹۶

مارال چرم از کالکشن زمستانی ویژه خود رونمایی کرد

تاریخچه‌ای کوتاه – خریدتایم

شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ تا کنون در زمینه تولید، عرضه داخلی و صادرات محصولات چرمی باکیفیت به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه فعالیت می‌کند.

این گروه با به کار گیری بیش از ۴۰۰ نفر از متخصصان و کارشناسان زبده ایرانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید صنعتی مصنوعات چرمی، همواره کوشیده است محصولاتی منطبق با بالاترین استانداردهای جهان را روانه بازارهای بین الملل کند.

صداقت در فروش، اعتماد به توانمندی نیروهای ایرانی و دانش مداری، ارزش های ویژه مارال چرم هستند که سبب شده اند این گروه به یکی از سه برند اصلی دارای بیشترین سهم بازار محصولات چرمی در ایران بدل گردد.

 


با شروع فصل زمستان مارال چرم از کالکشن‌های جدید خود رونمایی کرد.

این کالکشن‌ها تلفیقی از بوت و نیم بوت‌های زنانه در رنگ‌های متنوع هستند.

در این کالکشن جدید مارال چرم سعی داشته تا بیش تر از طراحی‌های کژوال و اسپرت الگو برداری کند و کمتر در زمینه کلاسیک مانور داده است.


برند مارال چرم همواره با ارائه بالاترین کیفیت در محصولات خود تلاش بر جلب رضایت مشتریان داشته است.
استفاده از رنگ‌های متنوع و طراحی کژوال این کالکشن‌ها سبب شده تا مشتریان محدوده انتخابی وسیع تری از گذشته داشته باشند و نگران ست کردن بوت‌ها با پوشاک خود نباشند. کفی این نیم بوت‌ها به گونه‌ای طراحی شده که بتوان به طور روزمره و مدت طولانی از آن استفاده کرد و کمترین فشار بر پا در هنگام راه رفتن وارد شود. طراحی اسپرت این نیم بوت‌ها سبب شده تا هوا به خوبی در محفظه داخلی کفش جریان داشته باشد و از تعریق پا در طول روز جلو گیری می‌نماید.


هم اکنون این کالکشن‌های زمستانی در تمامی شعبات این برند موجود است و می‌توانید مارال چرم را به عنوان یک تجربه متفاوت، تجربه کنید.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.