جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۲۱ آذر ۱۳۹۶

برندنامه کیف-قسمت پنجم

TATA ITALIA

درباره برند:برند ایتالیایی تولید محصولات چرم زنانه و مردانه

سبد کالا:کیف(زنانه)

کاربرد:رسمی، روزمره، اسپرت

کشور مبداء:ایتالیا

تعداد شعب:۱۰۰ شعبه اصلی در کشور ایتالیا و سراسر جهان

تکنولوژی یا مزیت خاص کالا:استفاده از چرم مرغوب، قیمت مناسب

محدوده قیمت: متوسط قیمت ۵۰۰هزار تومان

تاتا یک برند لوکس ایتالیایی در زمینه تولیدات محصولات چرم زنانه محسوب می‌شه و تنوع زیاد در طراحی کیف‌ها، برای مشتریان قابلیت استفاده به طور رسمی، کژوال و روزمره را فراهم کرده است. به طور کلی این برند با کیفیت بالایی که در کالاهای خود لحاظ کرده است، انتخابی مطمئن و با اطمینان را برای مشتریان رقم زده است تا رضایت مشتریان را فراهم آورد. با تاتا ایتالیا مدتی طولانی زندگی کنید چراکه حالا حالاها کیف‌های این برند استایل شکیل خود را از دست نخواهند داد. قیمت مناسبش هم سبب شده تا افراد این برند را به عنوان انتخاب‌های اصلی خود قرار دهند.

MENDOZA

درباره برند: مندوزا با سابقه نزدیک به نیم قرن در تولید کیف، چمدان، کوله پشتی و سایر محصولات مرتبط اثبات نموده که محصولات خود را بر اساس نیاز بازار و با کیفیت منطبق با این نیاز ارائه نموده است.

سبد کالا:کیف(زنانه،مردانه)

کاربرد:رسمی، روزمره، کوله پشتی، کیف پول

کشور مبداء:هنگ کنک

شعار برند: اصالت و یکپارچگی برند هدف ماست

تکنولوژی یا مزیت خاص کالا: مندوزا از پلی کربنات، برزنت، فایبرگلاس و ... تهیه می‌شود

محدوده قیمت:متوسط قیمت ۳۰۰هزار تومان

اگر به دنبال کیفیت بالا در کنار قیمت پایین هستید و همگام بودن با تکنولوژی روز برای شما حائز اهمیت است، مندوزا همون انتخاب خاصه. این برند با داشتن کیفیت بالا در کیف و چمدان‌های خود اطمینان مشتریان را در طول سال‌ها جلب کرده است تا با خیال راحت از محصولات این برند استفاده کنند. استفاده از پلی کربنات، برزنت، فایبرگلاس و ... در محصولات این برند، اجناس این برند را از نظر جنس تفکیک کرده است از این رو انتخاب را در زمینه طراحی و رنگ، و همچنین در جنس متریال به کار رفته در محصولات، برای مشتریان فراهم کرده است. با مندوزا لذت استفاده ازان شماست.

LANCASTER

درباره برند:برند لنکستر در سال ۱۹۹۰ در فرانسه متولد شد و در زمینه محصولات چرم و به طور تخصصی کیف فعالیت می‌کند.

سبد کالا:کیف (زنانه،مردانه)

کاربرد:رسمی، اسپرت، روزمره،کیف پول، کوله

کشور مبداء:فرانسه

تکنولوژی یا مزیت خاص کالا: ضد آب بودن و آسیب ندیدن چرم در تماس با آب، کیفیت بالای مواد استفاده شده

محدوده قیمت:متوسط قیمت ۱میلیون تومان

برند فرانسوی لنکستر با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در محصولات خود و ارائه این تکنولوژی‌ها به مشتریان در صدد آن است که خود را در حوزه‌ی فعالیتی خود بیش از پیش به اثبات برساند. کیف لنکستر به دلیل آن که در تمامی زمینه‌های مورد نیاز انسان از قبیل کوله، کیف پول، کیف رسمی برای مجالس و ... تولید می‌شود، تمامی خواسته‌های مشتریانش را در بر می‌گیرد و به کار گرفتن بهترین متریال در کیف‌های این برند سبب شده تا از طول عمر بالایی برخوردار باشد.

به طور کلی محصولات لنکستر با کیفیت بالایی که به مشتری‌ها ارائه میدن، همواره در حفظ مشتریان موفق بوده و جلب رضایت مشتریان هدف اصلی آنان است.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.