جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۱۹ آذر ۱۳۹۶

بردنامه کیف-قسمت چهارم

برندنامه کیف قسمت چهارم - خریدتایم

برند Clarks

CLARKS

درباره برند:برند انگلیسی که ۱۸۲۵ در زمینه کیف و کفش چرم فعالیت می‌کند.

سبد کالا:کیف(زنانه، مردانه)

کاربرد:رسمی، روزمره، کیف پول

کشور مبداء:انگلستان

تکنولوژی یا مزیت خاص کالا:کیفیت بالا و قدمت زیاد این برند در سراسر جهان

محدوده قیمت:متوسط قیمت ۵۰۰هزار تومان

برند کلارکس یک برند قدیمی بریتانیایی در زمینه تولیدات محصولات چرمی در قالب کیف و کفشه. تجربه بیش از دو قرن در این حوزه باعث شده تا تمامی متدهای تولیدی در مرحله آزمون و خطا به نتیجه مثبت برسد و هم اکنون کالایی با کیفیت بالا به دست مشتریان برسه و همواره این برند به دنبال جذب رضایت مشتریان بوده است. کیف و کفش‌های این برند بیش تر حالت کلاسیک دارند و برای مجالس رسمی توصیه می‌شوند. اما بیزینسمن و بیزینسومن‌های شیک پوش که به استایل خود در محل کارشان اهمیت می‌دهند می‌توانند، از کیف‌های کلارکس برای مصرف روزمره نیز استفاده کنند.

برند ELLE

ELLE

درباره برند:برند ترکیه‌ای که در زمینه‌ی اکسسوری و چرم در کیف و کفش فعالیت می‌کند و به دلیل مجله معروف خود شهرت پیدا کرده است.

سبد کالا:کیف(زنانه)

کاربرد:رسمی، روزمره، اسپرت

کشور مبداء:ترکیه

محدوده قیمت: متوسط قیمت ۵۰۰ هزار تومان

شاید در میان بانوان کمتر خانم‌هایی باشند که برند ترک elle را نشناسند. این برند با سابقه‌ای طولانی در زمینه تولیدات کیف و کفش زنانه از دیر باز به دنبال جلب رضایت مشتریان بوده و تولیدات خود را در قالب کژوال و کلاسیک به دست مشتریان می‌رساند. تنوع بالای رنگ در محصولات چرمی این برند، راحتی را در انتخاب محصول برای مشتریان فراهم کرده است و به دلیل قیمت مناسب محصولات این برند می‌توان از کیف‌های آن برای مصرف روزانه استفاده کرد.

برند mellow yellow

MELLO YELLOW

درباره برند:برند ملو یلو یک برند لوکس فرانسوی است که طراحی بسیار زیبای آن، این برند را به انتخاب همگانی برای دختر‌های جوان بدل کرده است.

سبد کالا:کیف(زنانه)

کاربرد:رسمی، روزمره، اسپرت

کشور مبداء:فرانسه

تکنولوژی یا مزیت خاص کالا:زرق و برق محصصولات و زیبایی در طراحی

محدوده قیمت:متوسط قیمت ۳۰۰ هزار تومان

برند ملو یلو یک انتخاب عالی واسه دخترای نوجوان و خانم‌های شیک پوش محسوب می‌شه. این برند همیشه در صدد اینه که با مد روز موازی در حرکت باشه و با ارائه متنوع ترین کالکشن‌ها به مشتریان راحتترین انتخاب را برای آنان فراهم آورد تا به راحتی ست‌های خود را با کیف‌های این برند تنظیم نمایند. کیف‌های ملو یلو بیش تر حالت فلش و کژوال دارند، از این رو افرادی که به دنبال خاص بودن هستند نباید ملو یلو و کیف‌های خوش طرحشو فراموش کنن.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.