جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۱۶ آبان ۱۳۹۶

راهنمای جامع برای برترین ترند‌های ۲۰۱۸ برای بانوان از نگاه طراحان و استایلیست‌ها

ترندهای برتر بانوان در سال ۲۰۱۸ – خریدتایم

تلفیق رنگ‌ها

در هیاهوی ترند‌های ۲۰۱۸ استفاده از رنگ‌ها و اشکال کارتونی بر روی پوشاک زنانه و مردانه رواج پیدا کرد.

این قضیه، هنگام فشن‌مد در نیویورک شروع شد و در جشنواره‌ فشن پاریس ادامه پیدا کرد و مطمئنا بخش مهمی از مد سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

طراحی شیک و ساده

این مدل از طراحی صرفا برای افرادی بود که ترجیح می‌دهند بیشتر وقت خود را در مهمانی‌ها بگذرانند ویا شغل آن‌ها در تالار‌ها یا دیسکو‌های محلی است.

طراحی ساده بر روی پیراهن و سارافون زنانه استایل او را بسیار شیک و لوکس نمایش می‌دهد.

پارچه‌های نرم ابریشمی

پوشاک‌های ابریشمی بیشتر در قالب لباس‌ها مجلسی طراحی می‌شوند و با توجه به شکل کلاسیکی که برای بانوان ایجاد می‌کنند بسیار در میان بانوان محبوبند، جنس نرم و حالت راحتی در طراحی این گونه لباس‌ها به محبوبیت بیشتر آن در میان بانوان کمک کرده است.

حریر نازک

استفاده از حریر نازک در طراحی پیراهن و دامن‌های زنانه به طور انحصاری یا برای ایجاد تزیینات بر روی پوشاک از دیگر متدهایی بود که در برترین ترندهای ۲۰۱۸ شاهد آن بودیم .

پارچه براق پلاستیکی

کاربرد این نوع پارچه بیشتر در چرم مصنوعی بوده و همچنین در پوشاکی که نیاز به جلوه‌ی بیشتر داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در فشن مد‌های امسال، شاهد استفاده از آن به صورت کاور‌هایی بر روی لباس بودیم که از نظر طراحان به جذابیت فرد کمک می‌کرد.

سایه‌های کرکی

شاید لباس‌های دارای طراحی پاستیلی (پارچه‌های کرکی نرم) به عنوان برترین ترند نباشند اما همیشه جزو زیبا ترین ترند‌ها برای بانوان محسوب می‌شوند.

پرنسس‌های پرنده‌

یکی از طرحی‌هایی که برای بانوان در فشن مدها بسیار جلب توجه نمود و مخاطبان زیادی به خود جلب کرد، مدل طراحی بال پرنده‌ها بود.

در بسیاری از فیلم‌های اساطیری، ملکه و پرنسس‌ها از نوعی پوشش شبیه به بال و پر پرندگان (پر طاووس) به عنوان شنل و بالا پوش استفاده می‌کردند که امسال به عنوان یکی از ترند‌های موفق سال ۲۰۱۸ شناخته شد.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.