جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۴ دی ۱۳۹۶

استایل کریسمس مخصوص بانوان

استایل و مدل لباس هر فرد با مناسبتی که در آن قرار می‌گیرد تغییر می‌کند. – خریدتایم
از چندی پیش نو شدن سال میلادی علاوه بر اهمیتی که در کشورهای مسیحی داشت در ایران نیز محبوب شد.

خیلی از مردم در ایران این مناسبت را جشن می‌گیرند و تدارکات لازم آن را فراهم می‌کنند. کریسمس هم همانند هر رویداد دیگری نیازمند استایلی خاص است.

از آنجایی که خانم‌ها به استایل خود در هر مناسبت بسیار اهمیت می‌دهند.

ترندهای این کریسمس را به آنان پیشنهاد می‌کنیم تا مثل همیشه موازی با مد روز دنیا در حرکت باشند.

 

 

طلایی محض

 

پوشاک طلایی رنگ که فرم رسمی و مجلسی داشته باشند جزو معروف ترین لباس‌های این رویداد به حساب می‌آیند که استفاده آن برای بانوان در این روز بسیار رایج است.

استفاده از حریرهای نازک و تلفیق آن با دامن‌ یا شلوار‌های براق طلایی یکی از ترندهای مهم پوشاک بانوان در کریسمس است که بیشتر به بانوانی با رنگ پوست تیره پیشنهاد می‌شود، چراکه هارمونی فوق العاده جذابی بوجود می‌آورد.

حالا چرا طلایی محض؟ طلایی محض همان انتخاب مناسب برای جذابتر بودن شماست. بیشتر دیده شوید.

 

 

-شیک ترین مدل

 

شاید از خودتان بپرسید پیشنهاد کریسمس ما برای امسال بانوان چیست!

همان طور که از گذشته برای مراسم‌های رسمی کت و شلوار به عنوان یک پوشش مرسوم مورد استفاده قرار می‌گرفت، این بار هم انتخاب اول شما همان استایل گذشته است.

نباید فکر کنید استفاده از یک فشن قدیمی از جذابیت شما می‌کاهد، بلکه این شمایید که با انتخابتان، جذابیت را برای خود به ارمغان می‌آورید.

رنگ زرشکی کت زنانه و ترکیب آن با دامن یا شلوارهای براق بهترین انتخاب برای تمامی بانوان است، اما جذابیت آن در بانوانی که رنگ پوست روشن تری دارند، بسیار ملموس است.

چون استایل باید کاملا رسمی باشد استفاده از شلوارهای دمپا یا کلاسیک بهترین گزینه‌ها برای ایجاد یک هارمونی مناسب با کت و بالا پوش کلاسیک شماست.

 

رنگ و مدل کیف دستی و هم چنین کفش شما بهتر است با شلوار شما ست باشد چراکه تمایز رنگ و مدل کت شما برگ برنده‌ی تمایزیتان در یک مهمانی است.

با استفاده از این روش بیشتر از پیش دیده شوید.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.