جستجو

محمدسین شاطری
محمدحسین شاطری
۲ بهمن ۱۳۹۶

استایلیست تایم قسمت اول ( معرفی ترندهای محبوب مردانه)

استایلیست تایم چیست!

تیم خرید تایم با آنالیز و شناسایی فشن‌های روز دنیا در عرصه پوشاک، اکسسوری، کیف و کفش و ... به دنبال آن است تا کاربران را از جدیدترین و برترین ترندهای روز دنیا آگاه سازد و هم چنین با پیشنهادات خود در بخش استایلیست تایم، پوشش جذاب و متعارفی را برای شما رقم بزند.

ویژگی مردهای جذاب چیست؟

بسیاری از آقایان به دنبال داشتن چهره و استایلی جذاب هستند. یک استایل و چهره جذاب، چیزی است که برای همیشه به خاطر می‌ماند. گاها وقتی در یک جمع حضور دارید، به طور ناخودآگاه مجذوب شخصی خاص می‌شوید. دلیل آن چیست؟
خیلی از افراد بر این باورند که پوشاک لوکس یا پر زرق و برق موجب خاص شدنشان می‌گردد. اما اینگونه نیست. جذابیت افراد وابسته به یک شناخت درونی است که در ذات همه ما وجود دارد.


چگونه این شناخت را در خود به تکامل برسانیم!
شناخت ترکیب رنگ‌ها در ایجاد یک استایل خاص بسیار موثر است. شاید ما رنگ‌ها را به خوبی می‌شناسیم ولی نمی‌دانیم چگونه یک هارمونی مناسب میان رنگ پوست و رنگ پوشاک خود ایجاد کنیم.
با استفاده از پیشنهادات زیر می‌توانید به جذاب تر شدنتان کمک کنید.

- سرمه‌ای و طوسی "شیک و با طراوت"

کت و شلوار سرمه‌ای به همراه پیراهن طوسی یا ترکیب عکس آن
تلفیق این رنگ‌ها استایل اسپرت و جوانی را بوجود می‌آورد که این ترکیب برای همه رنگ‌های پوست مناسب بوده و می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از کروات هم رنگ با کت شلوار در جذابیت شما بسیار تاثیر گذار است، اما از آنجایی که استایل شما بواسطه رنگ‌هایی که انتخاب کرده اید اسپرت است، بهتر است کروات خود را با یک گره ببندید تا جوان تر به نظر بیایید.


ساعت عقربه‌ای نقره‌ای با بند چرم سرمه‌ای یا استیل، دست بند استیل، انگشتر نقره و هم چنین کمربند سرمه‌ای با سگک طرح دار اکسسوری‌های پیشنهادی ما برای این استایل است.

استفاده از عطرهای تند و تلخ به جذابیت این استایل می‌افزاید. عطرهایی مانند Lalique ، Terre d Hermes پیشنهادهای ما برای این استایل است تا با رایحه‌ای به یاد ماندنی در خاطرات ثبت شوید.

بهتر است این استایل، در فصول سرد سال بیش تر مورد استفاده قرار بگیرد.

- قهوه‌ای روشن(نخودی یا کرم) و سفید " فاخر و با پرستیژ"

کت و شلوار نخودی و پیراهن سفید.
در این استایل خاص، داشتن کروات الزامی نیست اما اگر مایل به بستن کروات هستید، استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای سوخته یا مشکی برای شما قابل استفاده است. اما فراموش نکنید که کروات شما نباید تک گره باشد و باید از یک کروات کلاسیک برای این استایل استفاده کنید. همچنین به این نکته توجه کنید که رنگ کروات شما باید با کمربندتان ست باشد تا استایلتان وجهه بیش تری پیدا کند.


تلفیق این دو رنگ نماد فاخر و مفرح بودن است و به فرد اعتماد به نفس می‌بخشد.
ساعت مچی طلائی با بند چرمی( قهوه‌ای)، دستبند چرمی قهوه‌ای، زنجیر گردن طلا و استفاده از کمربند قهوه‌ای تیره اکسسوری‌های پیشنهادی ما برای این استایل است.

رنگ قهوه‌ای با ذات گرمی که دارد، شناخته شده و نماد گرما است، استفاده از این استایل بهتر است در فصل‌های بهار و تابستان صورت گیرد.
برای ثبت یک خاطره طولانی در ذهن افراد، رایحه‌های ALLURE Homme sport ، Fahrenheit و Brave Diesel پیشنهاد هیجان انگیز ما برای شماست تا با برداشتن هر قدم، احساس غرور و اعتماد به نفس در وجودتان موج بزند.

ارسال نظر

وارد کردن نام الزامیست.

وارد کردن ایمیل الزامیست.

وارد کردن نظر الزامیست.

قسمت‌چهارم‌استایلیست‌تایم ؛ ‌به مناسبت سال جدید، استایلیست تایم نوروزی - خرید تایم
۱۴ فروردین ۱۳۹۷

[…] اول: استایلیست‌تایم نوروزی […]